Правила

УМОВИ РОЗМІЩЕННЯ

Заселення в номер о 14:00.
Виїзд відбувається о 12:00.

При проживанні менше доби, оплата здійснюється за повну розрахункову добу.

За запитом можливий ранній заїзд або пізній виїзд. Деталі можете обговорити з нашими менеджерами, написавши нам в direct або подзвонивши за телефоном +38 (066) 096 02 42

Вартість номера наведена з урахуванням податків за винятком туристичного збору (35,5 грн/особа для громадян України, 177,5 грн/особа для іноземних громадян)

Номер в готелі надається гостю при пред’явлені ним паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, закордоний паспорт, дипломатичний або службовий паспорт, посвідчення члена екіпажу, посвідка на  проживання особи, яка мешкає в Україні, але не є громадянином України, національний паспорт іноземця чи документ, що його замінює та віза на право перебування в Україні, свідоцтво про народження неповнолітніх, якщо особа не досягла 14 років, посвідчення водія, для військових — особове посвідчення або військовий квиток, ), а також заповненої і підписаної реєстраційної карти гостя.

ДОДАТКОВА ПЛАТА

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. За розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері та за надання дітям до 5 років додаткового місця в номері стягується плата згідно з прейскурантом готелю. Вартість можна дізнатися, звернувшись в готель  або так само через модуль бронювання на сайті https://dubovyigai.com.ua

Гість зобов’язаний відшкодувати збитки готелю у випадку втрати або пошкодження майна готелю, а також відповідає за порушення, заподіяні запрошеними ним особами (відвідувачами). Розмір збитку визначається адміністрацією готелю.

У НАС НЕ ПАЛЯТЬ

Паління тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів в номерах не дозволяється.

За паління у заборонених місцях, гість зобов’язується сплатити штраф у розмірі 1000,00 грн.  за кожне порушення.

РАННІЙ ЗАЇЗД / ПІЗНІЙ ВИЇЗД

Пізній виїзд після 13:00 і до 23:00 оплачується додатково в розмірі 50% від вартості доби проживання

УМОВИ ОПЛАТИ

Оплата проживання проводиться при заїзді або до заїзду. Оплата може бути здійснена готівкою, кредитною карткою або через безготівковий розрахунок.

Передплата за проживання становить 30% від вартості проживання за кожну добу проживання.

У випадку анулювання проживання/не заїзду гостя менше, ніж за 24 години до розрахункового часу заселення- кошти за поточну добу не повертаються.

Підтверджуючи бронювання номера в готелі, гість погоджується з вищезазначеними умовами, в тому числі з порядком ануляції замовлення та правил, що діють в разі незаїзду.

Ціни вказані в гривнях. Оплата за проживання здійснюється в гривнях. Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або банківськими картами міжнародних платіжних систем: Visa, Master Card, American express та ін.

У вартість номера не включений туристичний збір, введений адміністрацією  міст України. Туристичний збір сплачується окремо.

Продовження проживання гостя здійснюється за поточним тарифом, що діє на момент продовження.

При виборі безповоротного тарифу гість автоматично погоджується з даними правилами.

ТУРИСТИЧНИЙ ЗБІР

Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.

Платники збору:

Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 258 Податкового кодексу України.

Туристичний збір не включений у вартість номера і оплачується окремо, крім груп осіб, які звільняються від його сплати.

Обов’язковою умовою для звільнення від оплати туристичного збору є наявність наказу на відрядження у гостя при заїзді і / або надання його сканкопії при бронюванні. Для того, щоб туристичний збір не був включений в рахунок при бронюванні за безготівковим розрахунком, необхідно, щоб разом із заявкою на бронювання була направлена до відділу бронювання сканкопія наказу на відрядження. В іншому випадку, туристичний збір буде включений в рахунок.

Групи осіб, які звільняються від сплати туристичного збору:

Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, які мають при собі відповідні документи та особи, які їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого для осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю).

Резиденти України, які прибули у відрядження(які матимуть з собою наказ від керівника підприємства про направлення співробітника у відрядження з вказаним пунктом, назва підприємства, куди саме співробітник відправлений, термін і мета відрядження).

Ветерани війни, які мають при собі відповідне посвідчення (в тому числі учасники АТО).

Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які мають при собі відповідне посвідчення.

Особи, які прибули за путівками (курсівками) в санаторії та пансіонати, які мають при собі путівку.

Діти віком до 18 років.

Особи, які постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір.

ВІДМІНА БРОНЮВАННЯ

Відміна бронювання раніше ніж за 24 години до дати заїзду безкоштовна.

Ви можете відмінити бронювання за допомогою дзвінка за телефоном:

У разі скасування бронювання пізніше ніж за 24 години до дати заїзду в готель чи в разі не заїзду, сума передплати не повертається та вважається штрафом.

В ГОТЕЛІ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

Виносити з ресторану посуд, столові прилади, продукти харчування і напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану.

Приносити і зберігати в готелі (номері) речовини, матеріали і предмети, небезпечні для життя людей.

Залишати в номері сторонніх осіб (особи, що не заповнювали і не підписували реєстраційну карту гостя), а також передавати їм ключі від номера.

Користуватися електронагрівальними приладами, що не входять в комплектацію номера.

Використовувати обладнання готелю і номера не за призначенням.

Порушувати спокій проживаючих гостей після після 22:00 і до 8:00.

Приносити і зберігати на території готелю вогнепальні, газові, пневматичні та інші види зброї, спеціальні засоби, бойові припаси, пристрої та патрони для них.У випадку наявності у Гостя зброї, спеціальних засобів, бойових припасів та патронів до них, готель має право відмовити у поселенні.

ПРОЖИВАННЯ З ТВАРИНАМИ

Проживання тварини в готелі дозволяється в кількості не більше двох в одному номері. Вартість проживання кожної тварини становить 350,00 грн за кожну тварину вагою до 5 кг, та 450,00 грн за кожну тварину вагою більше 5 кг.

Гості, які прибули на відпочинок в готель з тваринами, повинні мати паспорт тварини та довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення, які робилися тварині.

Розміщення з тваринами можливе за попередньої угоди керівника Комплексу та лише в окремих номерах. Розміщення з іншими тваринами забороняється!